Poskytujeme servis na drobnou elektroniku, výpočetní a sdělovací techniku, kabeláže, zásuvky, apod. Pokud chcete servis zařízení, se kterým nemáme zkušenosti, vyhrazujeme si čas na seznámení se s funkcemi a vlastnostmi Vašeho přístroje.

 

Práce z oboru informačních technologií

Jedná se o kompletní servis počítačů a jiných komunikačních, či multimediálních zařízení, včetně diagnostiky, údržby a optimalizace. Instalace veškerého software a hardware.

Instalace operačních systémů
Instalace operačního systému zahrnuje jeho kompletní nakonfigurování a nainstalování nejnovějších systémových ovladačů a jejich zaběhnutí. Systém je poté kompletně nachystán na používání.

Nastavení internetu, vytvoření nebo nastavení sítě
Konfigurace sítě v rámci možností Vašeho síťového zařízení. Můžeme doporučit její vylepšení (rozšíření) výměnou nebo přidáním síťových komponent. Pro rozsáhlejší sítě je možné vypracovat projekt.

Aktualizace software
Zahrnuje kompletní aktualizaci operačních systémů, programů, systémových ovladačů atd.

Upgrade Vašeho počítače
Upgrade (vylepšení) počítače obnáší výměnu zastaralých nebo pomalých komponent za novější a výkonější. Navrhneme nejlepší možné řešení na zlepšení výkonu počítače, vše zkompletujeme a uvidíte, že Váš počítač ještě zdaleka nepatří do starého železa.

Sestavení počítače dle požadavků zákazníka
Zahrnuje sestavení spolehlivého a bezproblémového počítače, který je nachystán na okamžité používání.