Instalace

Instalujeme kamerové a zabezpečovací systémy, dveřní zámky, zvonky, docházkové systémy, chytré domy, televizní antény apod. Také Vám zapojíme nebo nastavíme nový počítač, televizi, multimediální systém…

 

 

 

 

 

Servis
 
Poskytujeme servis na drobnou elektroniku, výpočetní a sdělovací techniku, kabeláže, zásuvky, apod. Pokud chcete servis zařízení, se kterým nemáme zkušenosti, vyhrazujeme si čas na seznámení se s funkcemi a vlastnostmi Vašeho přístroje.

 

 

Ostatní práce a služby

Jsme Vám k dispozici v problematice počítačů a chytrých zařízení, od nastavení přes servis až po školení efektivního užívání Vaší elektroniky. Taktéž při práci spojené s elektrotechnikou, telekomunikacemi nebo informačními technologiemi, jako je tvorba webových stránek, návrh a zakreslení domácích sítí, pokrytí domu WiFi signálem apod.

 

NEPROVÁDÍME montáž stožárů ani hromosvodů. Také NEPOSKYTUJEME elektrotechnické revize žádného druhu (jsme schopni revizora elektrických zařízení doporučit). NEPROVÁDÍME servis ani údržbu tiskáren, 3D tiskáren, CNC strojů, kas a platebních terminálů. NEJSME poskytovatel internetového připojení, hlasových služeb (VoIP,  vysílačky, pevná linka apod.), televizního sledování ani streamů.